O turystyce

lesnaostropa.pl - Post - Pobierz teraz - Artykuł - Post Chciałbym także poruszyć w tym momencie temat zabójstw w Stanach Zjednoczonych - bardzo często sytuacja jest taka, że młodzi ludzie, którzy popełnili straszną zbrodnię po prostu całymi dniami grywali w różnego rodzaju strzelaniny, etc. Moim skromnym zdaniem bardzo dużą głupotą jest tak naprawdę obarczanie winą za strzelaniny producentów gier. W końcu znaczna część graczy to zwykłe osoby. Poza tym, przecież w żadnym razie nie można zapominać, iż gry komputerowe są jeszcze młode. A ludzie mordują się od wielu lat. To doskonale pokazuje, że gry komputerowe nie wpływają źle na ludzi!
Chociaż media lubią zrzucać winę za najróżniejsze niemiłe zdarzenia - np. strzelaniny w amerykańskich szkołach, na gry, to ciężko to móc zrozumieć. Weźmy chociażby film To nie jest kraj dla starych ludzi - bardzo dokładnie zostało w nim pokazane, iż zło siedzi w człowieku od zawsze. Czyli jeżeli na tym świecie mieszka aż siedem miliardów ludzi, to trudno się dziwić, że dochodzi do tragedii. Choć oczywiście są takie państwa, w których jest dużo więcej tego typu zdarzeń, niż w innych państwach. Czyli już ustaliliśmy - nie ma żadnego związku pomiędzy grami komputerowymi, a patologicznymi zachowaniami. Trudno w ogóle brać na poważnie opinie tych osób, które mają inne zdanie.
Dzisiaj telefon komórkowy jest posiadany praktycznie każdego - przynajmniej jeśli wchodzą w grę te najwyżej rozwinięte kraje. Chociaż wbrew stereotypom, które krążą, w takiej np. Afryce telefonia nie jest w powijakach. To pokazuje, iż zasadniczo świat nieustannie idzie do przodu. No dobrze, lecz jesteśmy Polakami, a więc już się przyzwyczailiśmy do telefonów komórkowych. Rzadko ludzie w salonach bądź komisach kupują telefon komórkowy po raz pierwszy w trakcie własnego życia. Doskonałe telefony to takie, które są oparte na systemie operacyjnym android!
Fakty są takie, że chociaż można gołym okiem zauważyć korelację między ponadprzeciętną inteligencją, a mądrością, to jednakże żaden człowiek nie urodził się mądry. Najzwyczajniej tacy ludzie, którzy wśród znajomych dzielą się dziesiątkami wartościowych ciekawostek, sentencji, etc., nie wyssali ich z mlekiem matki, lecz przyswajali je sobie - głównie z książek, gazet, witryn internetowych albo rozmów z ludźmi na poziomie. Choć oczywiście osoba, która nie jest dość inteligentna, generalnie może zapomnieć, iż będzie bardzo światłym człowiekiem - nawet kiedy przeczyta kilka tysięcy książek. Jednak absolutnie każdy z nas musi dbać o swoją mądrość!
Różne gry na przeglądarki cieszą się obecnie ogromną wręcz popularnością, choć raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież do cieszenia się wszelkimi rewelacyjnymi rzeczami jakie one oferują nie jest potrzeby żaden wydajny komputer – wystarczy prosta przeglądarka oraz dostęp do internetu. Jednocześnie sporo ludzi nawet o tym nie wie, ale niektóre tytuły tego typu mogą być naprawdę bardzo rozbudowane, więc skrywają w sobie sporo fantastycznej zabawy. Ponadto same w sobie charakteryzują się niemałym zróżnicowaniem, w związku z czym absolutnie każdy znajdzie wśród nich coś faktycznie dla siebie idealnego. www.merekaater.eu -