Uudised


760 ST

ST 760...
suurepärane paat kalastamiseks ja kruiisimiseks
ST 760... suurepärane paat kalastamiseks ja kruiisimiseks
Ümbriskäik ja professionaalse kalastuspaadiga sarnaselt kujundatud tekk lubavad kiiret ja ohutut liikumist kokpiti ja vööri vahel mõlemalt poolt kajutit ning teevad võimalikuks kalastamisel liikuda ümber kogu paadi, muudavad lihtsaks sagedase ankrupaikade vahetuse ning sildumise sadamas. Valikus olevad mootorid võimaldavad kiireks kohalejõudmiseks kruiisikiirust üle 20 sõlme. Kruiisimine on mugav hästi isoleeritud mootoriruumi ja aluse hea tasakaalustatuse tõttu, mis võimaldab maksimaalset väljavaadet juhiistmelt. Starfisher 760 on klassikaline vabaaja paat, mis on hästi sobilik unustamatuteks kalastus- ja perematkadeks. Ta on nii seest, kui väljast täielikult varustatud kiireks, usaldusväärseks ja ohutuks sõiduks. Mahukas mootoriruum teeb lihtsaks mootori hooldamise ja kontrollimise. Stabiilne suunahoidmine on ST 760 iseloomulik omadus paadi kiilu, propelleritunneli ja 2,95 m kerelaiuse tõttu.

Starfisher 760 FISHER Walk Around 
Standardvarustus:
Kompass - Tuuleklaasi pühkija - Reguleeritava kõrgusega pöördiste - Kaassõitja iste - Pliit ja kraanikauss - Mageveesüsteem - Suur ujumisplatvorm redeliga - Välised kangast aknakatted - Eemaldatav kalakast - Eraldi vesitualett koos septotankiga.

Starfisher 760 SEDAN Walk Around
Standardvarustus: Lisaks Fisher varustusele:
- Liuguksed - Kokkuklapitav iste ahtris – Dush kokpitis - Kaks tuuleklaasipühkijat - Ujumisredel – Hoiulaekad kabiinis - Puidust köögimoodul juhiistmega - Söögilaud istmetega
Kodulehe valmistamine, kodulehe tegemine - Art Media
Optimer Starfisher