Uudised


840 ST

ST 840...
kõige mitmekülgsem 8 meetrine…
ST 840... kõige mitmekülgsem 8 meetrine… KINDEL JA MANÖÖVERDAMISVÕIMELINE
Kahemootoriline versioon annab kindlustunde ja meelerahu, kui sõidate koos perega ning teeb lihtsaks sadamas manööverdamise, eriti küljetuulega

SÕIDUMUGAVUS.

 Kruiisikiirusel ei ületa müratase 80 db, mis teeb sõidu akustiliselt mugavaks. Paadi tõusunurk tavakiirusega sõidul on umbes 5 kraadi(varieerub veidi, olenevalt mudelist), see võimaldab head väljavaadet juhipositsioonilt ning optimaalset toimimist ja stabiilsust.
Starfisher 840 Walkaround on põhjalikult varustatud kõigega, mis võimaldab end pardal mugavalt tunda: suur juhikajut, valida on kaks erinevat interjöörikujundust, rikkalik sisevarustus(kööginurk sooja veega, dush, tualetruum, riidekapp jne.). võimalik on tellida küljeuks tüürpoordi, mis võimaldab otse rooli tagant pääsu ümbriskäiku ning lihtsustab oluliselt sildumist sadamas. 
Starfisher 840 on oma ruumikuse ja varustuse poolest ideaalne paat matkamiseks, kalapüügiks või päevasõiduks. Flybridge versioonil on ülal mugavad istekohad kahele inimesele. Mootoriruum on piisavalt suur mahutamaks kahte mootorit.

Standardvarustus:
 700 W ankruvints – Dush kokpitis – Kokkuklapitav iste kokpitis – Ujumisplatvorm koos ukse ja redeliga - Roostevabad reelingud - Tuuleklaasi pühkijad - Kardinad akendel ja uksel - Välised kangast aknakatted - Septotankiga WC/dushiruum – Köögimoodul alkoholipõletiga ja külma ning sooja veega – Tulekustuti mootoriruumis – Automaatne pilsipump – Kajutite valgustus - Kompass

Lisavarustus: Veega tuuleklaasipühkijad – Roostevabast terasest radarikaar(flybridge versioonil)– Akulaadija - Maavool 220 V – Külmkapp - Kangast päikesevari – Tõusunurga indikaator - tikapuust põrand kokpitis ja juhiruumis - Mikrolaineahi – Uks tüürpoordis(walkaround versioonil)
Kodulehe valmistamine, kodulehe tegemine - Art Media
Optimer Starfisher